Zmiana formy prawnej przedsiębiorstwa

04/07/2019

Niniejszym informujemy,  iż  w dniu 01.07.2019 r. nastąpiła zmiany formy prawnej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Wskutek przekształceń zmianie uległa także nazwa firmy.

Nowe dane spółki:
GRYFTEC Embedded Systems Sp. z o.o.
ul. 1 Maja 38
71-627 Szczecin

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000792417.

REGON 383771077
NIP 8513239259

Zgodnie z art. 5842 § 1 k.s.h. spółce przekształconej przysługują wszystkie prawa i obowiązki przedsiębiorcy przekształcanego. Zatem z mocy prawa wszystkie zawarte zobowiązania i umowy będą kontynuowane na dotychczasowych zasadach.

Prosimy o odnotowanie opisanej zmiany w Państwa rejestrach
i ewidencjach oraz wystawianie wszelkich dokumentów księgowych (faktur, rachunków), a także kierowanie korespondencji z uwzględnieniem nowych danych spółki.

Praktyki studenckie w okresie wakacyjnym

01/07/2019

Informujemy, iż nabór na praktyki studenckie odbywające się w okresie wakacyjnym został już zakończony.
Serdecznie dziękujemy za nadsyłanie swoich ofert.

Jeśli chcesz odbyć praktyki studenckie w okresie powakacyjnym skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie lub napisz na info@gryftec.com.

III edycja Akademii testowania za nami

17/05/2019

W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie zajęcia w ramach kolejnej edycji Akademii testowania. Tym razem zajęcia realizowane były we współpracy z Wydziałem Elektrycznym ZUT. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie. Szczególne podziękowania kierujemy do władz uczelni za możliwość wspólnej realizacji tego przedsięwzięcia.

Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie owocna i przyczyni się do powstania kolejnych projektów edukacyjnych.

czytaj dalej

Akademia testowania-współpraca z WE ZUT

04/04/2019

Już jutro rusza kolejna edycja Akademii testowania. Tym razem zajęcia realizowane będą we współpracy z Wydziałem Elektrycznym, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Spotkania prowadzone będą przez naszych najbardziej doświadczonych testerów dla studentów II stopnia na kierunku Teleinformatyka w ramach przedmiotu: Testowanie i wersjonowanie aplikacji.

Jesteśmy firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu
i testowaniu urządzeń mikroprocesorowych. Testujemy urządzenia we współpracy z międzynarodowymi firmami m.in na rynkach urządzeń morskich. Naszym celem jest przekazanie tej wiedzy oraz umiejętności teoretycznych i praktycznych osobom uczestniczącym w zajęciach.

Warsztaty odbywać się będą w siedzibie naszej firmy przez około 4 tygodnie.

Spotkaj się z nami. R@bbIT 2019

28/03/2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w szóstej edycji konferencji r@bbIT, która odbędzie się w przyszłą środę tj. 03 kwietnia 2019 roku na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
W ramach konferencji odbędą się również Targi Pracy IT, największe tego typu wydarzenie w branży IT w Szczecinie. To doskonała okazja, aby spotkać się z nami osobiście, zapoznać się z nowinkami technologicznymi oraz porozmawiać z o wymaganiach stawianych kandydatom, a także zostawić swoje CV.

Przyjdź – Zobacz – Zaplanuj z nami swoją karierę.