Embedded World 2019

23/10/2018

Miło nam poinformować, iż w przyszłym roku już po raz czwarty firma Gryftec weźmie udział w największych targach w branży, Embedded World 2019. Targi odbędą się w Norymberdze w terminie 26-28.02.2019.

Jest to największe i zarazem najważniejsze miejsce do spotkań dla jednego z najbardziej innowacyjnych i szybko rozwijających się sektorów. Najnowsze osiągnięcia i innowacje, spotkania biznesowe oraz konferencje staną się dla nas punktem wyjścia do dalszych działań. Ponad 32.000 odwiedzających z 78 krajów uczestniczyło w poprzedniej edycji tego wydarzenia. Liczymy, że przyszłoroczne targi okażą się jeszcze większym sukcesem.

Serdecznie zapraszamy klientów i partnerów oraz wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska firmowego. Hala 4, stanowisko 4- 616.

Certyfikat ISO 9001:2015

05/09/2018

Firma Gryftec otrzymała certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Po blisko roku przygotowań audytorzy akredytowanej jednostki certyfikującej DEKRA pozytywnie ocenili przygotowanie firmy oraz wdrożenie systemu zarządzania przyznając naszej firmie międzynarodowy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015.
Jest to wynik wieloletnich działań mających na celu usystematyzowanie wewnętrznych procesów oraz konsekwencji w dbałości o oferowane standardy. To kolejny ważny krok dla naszej firmy, nobilitacja i zarazem bodziec do dalszej pracy i ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług. Dzięki przestrzeganiu wdrożonych procesów dostarczamy naszym partnerom niezmienną efektywność i stabilizację biznesową.

Zakończenie działalności szkoleniowej

04/09/2018

Informujemy, iż z początkiem października nasza firma wycofuje się
z działalności szkoleniowej.

W związku z realizacją strategicznych projektów dla klientów korporacyjnych pragniemy skupić uwagę i skierować nasz potencjał w tym kierunku.
Serdecznie dziękujemy zarówno uczestnikom naszych szkoleń jak również trenerom prowadzącym za poświęcony czas i wieloletnie zaangażowanie w działalność szkoleniową.

Nowa siedziba

04/07/2018

Począwszy od przyszłego tygodnia firma Gryftec rozpoczyna swoją działalność w nowej siedzibie.

Biuro firmy mieścić się będzie na I piętrze w nowoczesnym kompleksie Business Baltic Park. W związku z tym nasz dotychczasowy adres przestaje być aktualny. Nowy adres to:

GRYFTEC Jerzy Pieścikowski
ul.1 Maja 38
71-627 Szczecin

Adresy e-mail, numery telefonów oraz pozostałe dane firmy pozostaną bez zmian.

Więcej informacji dotyczących naszej nowej siedziby pojawi się już wkrótce.

Rekrutacja

25/05/2018

W związku z ciągłym rozwojem firma GRYFTEC poszukuje do współpracy:

  • Administrator systemu ALM (Application Lifecycle Management)
  • Tester oprogramowania
  • Programista embedded systems
  • Senior embedded system developer
  • Senior software developer
  • Młodszy programista

Więcej informacji nt. oferowanych miejsc pracy oraz warunkach zatrudnienia znajdziesz w zakładce PRACA.