Urodziny firmy

26/09/2017

To już nasze trzynaste urodziny. W tym roku spędziliśmy je wspólnie rozgrywając firmowy turniej gry w kręgle. Dzięki uprzejmości MkBowling mieliśmy okazję aktywnie spędzić czas. Turniej wzbudził wiele emocji i okazał się ciekawą formą wspólnego spędzania czasu. Rywalizacja była zaciekła, ale ostatecznie  wyłonione zostały trzy drużyny zwycięskie.

Pierwsze miejsce na podium zajęła nasza szczecińska reprezentacja mieszana. Drugie zgarnęła drużyna z Koszalina. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna managerska.
Kolejne urodziny firmy już za rok…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Embedded World 2018 – Norymberga

25/08/2017

To już oficjalna wiadomość. W przyszłym roku po raz kolejny nasza firma weźmie udział w targach Embedded World 2018 w Norymberdze.
Targi odbywać się będą w dniach
27.02-01.03.2018.
Po bardzo udanych poprzednich edycjach mamy nadzieję na kolejne owocne spotkania biznesowe jak również możliwość zaznajomienia się z najnowszymi rozwiązaniami, które będziemy mogli wykorzystywać w ramach prowadzonej działalności.

Już dziś serdecznie zapraszamy na stoisko 4-616.

 

Piknik rodzinny

26/05/2017

W tym roku nasza firma po raz pierwszy zorganizowała dla swoich pracowników oraz ich rodzin piknik rodzinny.
Spotkanie odbyło się w Marinie Pogoni na ul. Przestrzennej.
Była to wspaniała okazja do poznania bliskich nam osób oraz miłego spędzenia czasu. Niewątpliwym atutem tego wydarzenia była możliwość zwiedzania firmowego jachtu jak również pływanie łodzią motorowodną.
Firma zapewniła wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i tych dojrzałych. Gra w siatkówkę, piłkarzyki, dmuchany zamek i smaczne potrawy sprawił, że ten dzień mogliśmy zaliczyć do udanych.
Po entuzjastycznym przyjęciu przez naszych pracowników takiej formy integracji podjęliśmy decyzję, że za rok powtórzymy takie spotkanie.

Targi Pracy 2017 – relacja

05/05/2017

Już po raz trzeci nasza firma miała okazję wziąć udział w targach pracy organizowanych przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Podobnie jak w poprzednich edycjach tego wydarzenia odwiedziło nas mnóstwo osób zainteresowanych proponowanymi stanowiskami pracy.
Uczestnicy targów mogli zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy oraz szkoleń, nawiązać pierwszy kontakt z potencjalnym pracodawcą, porozmawiać z o wymaganiach stawianych kandydatom, a także zostawić swoje CV.


 

 
Wszystkim odwiedzającym oraz przede wszytskim organizatorom tego wydarzenia serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!

R@bbIT relacja

07/04/2017

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko na tegorocznych akademickich targach r@bbIT organizowanych przez Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
Zainteresowanie ofertą praktyk studenckich oraz proponowanymi stanowiskami pracy przerosło nasze oczekiwania. Zebraliśmy wiele ciekawych aplikacji oraz kandydatur na praktyki studenckie.

Bardzo podoba nam się formuła tego wydarzenia oraz organizacja targów.

Jeszcze raz serdecznie dziekujemy i do zobaczenia za rok.