III edycja Akademii testowania za nami

17/05/2019

W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie zajęcia w ramach kolejnej edycji Akademii testowania. Tym razem zajęcia realizowane były we współpracy z Wydziałem Elektrycznym ZUT. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie. Szczególne podziękowania kierujemy do władz uczelni za możliwość wspólnej realizacji tego przedsięwzięcia.

Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie owocna i przyczyni się do powstania kolejnych projektów edukacyjnych.

Akademia testowania-współpraca z WE ZUT

04/04/2019

Już jutro rusza kolejna edycja Akademii testowania. Tym razem zajęcia realizowane będą we współpracy z Wydziałem Elektrycznym, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Spotkania prowadzone będą przez naszych najbardziej doświadczonych testerów dla studentów II stopnia na kierunku Teleinformatyka w ramach przedmiotu: Testowanie i wersjonowanie aplikacji.

Jesteśmy firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu
i testowaniu urządzeń mikroprocesorowych. Testujemy urządzenia we współpracy z międzynarodowymi firmami m.in na rynkach urządzeń morskich. Naszym celem jest przekazanie tej wiedzy oraz umiejętności teoretycznych i praktycznych osobom uczestniczącym w zajęciach.

Warsztaty odbywać się będą w siedzibie naszej firmy przez około 4 tygodnie.

Spotkaj się z nami. R@bbIT 2019

28/03/2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w szóstej edycji konferencji r@bbIT, która odbędzie się w przyszłą środę tj. 03 kwietnia 2019 roku na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
W ramach konferencji odbędą się również Targi Pracy IT, największe tego typu wydarzenie w branży IT w Szczecinie. To doskonała okazja, aby spotkać się z nami osobiście, zapoznać się z nowinkami technologicznymi oraz porozmawiać z o wymaganiach stawianych kandydatom, a także zostawić swoje CV.

Przyjdź – Zobacz – Zaplanuj z nami swoją karierę.

 

17. Środkowopomorskie Targi Pracy 2019

15/03/2019

Już po raz trzeci będziemy mieli okazję spotkać się zarówno ze studentami, jak i absolwentami Politechniki Koszalińskiej poszukującymi zatrudniania w branży IT.
Targi pracy organizowane są przez Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej i co rok przyciągają coraz większe grono zainteresowanych. Jest to doskonały sposób na bezpośredni kontakt w jednym miejscu wielu pracodawców z osobami poszukującymi pracy.

Wydarzenie odbędzie się 21.03.2019 r. w godz. 11.00-15.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzin naszego stoiska i rozmowy z przedstawicielami naszej firmy.

Targi Embedded World 2019

07/03/2019

Już po raz czwarty nasza firma uczestniczyła w branżowych targach Embedded World 2019, ale tym razem byliśmy zdumieni frekwencją. Około 31,000 odwiedzających i 1,117 firm z całego świata, to zaskakujący wynik.

Mieliśmy okazję poznać wiele ciekawych osób i odbyć mnóstwo interesujących rozmów dotycznych oferowanych usług. Mamy nadzieję, że dzięki tym spotkaniom będziemy mogli nawiązać nowe relacje biznesowe i podzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

To doskonała okazja, aby zaprezentować nasze umiejętności, doświadczenie i osiągnięcia w sektorze embedded oraz aby zapoznać się z najnowszymi trendami z których będziemy mogli korzystać w przyszłości.

Dziękuję tym wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się spotkać i wymienić kilka słów.